Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Udílení letošních cen Thálie

Ceny Thálie jsou velice významnou a velmi očekávanou událostí každého roku. Pro herce je to výzva, protože každý z nich má šanci na umístění. O tom, kdo z nich získá cenu Thálie v jednotlivých kategoriích rozhoduje Herecká asociace. Letošní rok proběhl další ročník cen Thálie, které se předávaly v Národním divadle. Atmosféra byla opravdu nádherná, dámy přišly v krásných róbách a pánové naopak v úchvatných oblecích. Stejně jako minulý rok byla Bára Munzarová pověřena, aby předala cenu Thálie pro umělce do 33 let, kterou získal Lukáš Mělník z Divadla Petra Bezruče. Letos však tuto krásnou cenu předávala společně se svým tatínkem panem Luďkem Munzarem. Na jevišti se však objevil i Bářin přítel Martin Trnavský, který se předvedl v roli '' Ignáce Pičmana''. V hledišti u stolu seděla s Bárou a jejím tatínkem i dcera Anička, která opět dokázala, že už ve svých 12 letech je to nádherná a především elegantní slečna. Svému dědečkovi byla po celý večer velkou oporou a v očích pana Munzara bylo znát, že je na své holky pyšný. Celým večerem provázel režisér Antonín Procházka.


 

Holka nebo kluk má po úspěšné premiéře!

Dne 4.4.2014. se v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích uskutečnila premiéra nové převlekové komedie Holka nebo kluk, kde hlavní roli Ádi ztvárňuje Bára Munzarová. 

Sál byl úplně zaplněný. Na premiéru Báru přijeli podpořit její rodiče Jana Hlaváčová, Luděk Munzar, přítel Martin Trnavský s maminkou, dcera Anička, Bářina sestra Tereza, produkční Frídy Marcela Mikysková a samozdřejmě fanclub, který nesměl chybět.

- Premiéra se vydařila a co nesmím zapomenout podotknout je fakt, že Bára na velké jeviště opravdu patří. I když role Áďi je fyzicky náročná, protože tancovat na různé choreografie a přitom zpívat a prakticky za těch dvě a půl hodiny z jeviště neslézt, není nic lehkého. Bára si to však ustála dobře a bylo vidět, že je s velkým jevištěm sehraná a na prknech, co znamenají svět šťastná.

- Po úspěš premiéře, kde herci sklidili obrovský, několika minutový potlesk se Bára '' odklidila'' do baru, kde slavila svůj úspěch. Bára byla dojatá a když přišla mezi nás z jejích úst zaznělo: ,, Hujerovi přijeli. '' ( Myšleno rodina, která přijela velkým vozem :D) 

- Sama za sebe mohu říct, že Bára si tento večer opravdu užila a my všichni s ní! Pokud se chcete setkat s Bářiným uměním naživo neváhejte a vyražte do Jihočeského divadla! Bára se na všechny příznivce moc těší!


 

BÁRA MUNZAROVÁ SE VRACÍ DO PŘEDSTAVENÍ HOLKA NEBO KLUK

Dne 4.4.2014. se v Jihočeském divadle uskuteční premiéra opery Holka nebo kluk. Obsazení ještě není známé, ale my už teď víme, že naší Báře zde připadla jedna z hlavních rolí. Pro Báru to tak znamená návrat do představení, které hrála v plzeňském divadle Josefa Kajetána Tyla, kde 5 let účinkovala, než se vrátila zpět do své milované Prahy. O čem představení bude to je zatím ve hvězdách, ale samotná Bára už se teď těší, až opráší step. Na jaře jí čekají dokonce hodiny zpěvu, takže si myslím, že se máme na co těšit, protože přípravy budou probíhat ve velkém! Náš web Vám již brzy přinese více informací, tak nás nezapomeňte sledovat. 

Článek napsala: Jana Čechová ( Zákaz veškerého kopírování bez svolení autorky!)


 

Jana Hlaváčová a Luděk Munzar převzali stříbrnou medaili.


Dne 26.4.2O13 byla předána stříbrná medaile paní J. Hlaváčové a panu L. Munzarovi. Gratulujeme k ocenění, ale myslím si, že ani ta fůra různých cen, které již mají nestačí k vyjádření úcty a poděkování! Za svůj život už odehráli tolik divadelních, televizních či filmových rolí, že by jim to mohl každý druhý závidět. Na tuto významnou událost, která se konala v Praze na Staroměstské radnici se přišli podívat i studenti Jany Hlaváčové, blízcí přátelé a dcera Bára Munzarová s Martinem Trnavským a Aničkou ze které se klube nádherná slečna.

Článek napsala: Jana Čechová ( Zákaz veškerého kopírování bez svolení autorky!)


 

                                                  Středeční premiéra v divadle Kalich byla opravdu úspěšná !!!

Ve středu 4.4. uvedlo divadlo Kalich svou další premiéru, která dostala název Na Mělčině. Tentokrát vsadili opravdu na vynikající herecké obsazení. Na jevišti zářili Iva Janžurová, Sabina Remundová, Miroslav Vladyka a Bára Munzarová. Hra pojednávala o rodině, kde Iva Janžurová ztvárnila postavu milující matky Ingrid, která cítila potřebu, že se musí pořád starat o své dvě dcery Roos ( Barbora Munzarová) a Miu ( Sabina Remundová) aniž by jí docházelo, že nastal čas, kdy se všechno obrátilo a její děti naopak pečovaly o ní. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že se premiéra opravdu vydařila. Potlesk byl mohutný a dokonce tu a tam i lidé pískali.

Při děkovačce dostali herci spousty dárku a květin, ale největší množství si odnesla právě Bára Munzarová, která na jevišti předvedla opravdu excelentní výkon po boku svých hereckých kolegů. Na premiéře se objevilo i spousty známých osobností jako např: Ondřej Soukup se svou přítelkyní Lucií Šoralovou. Báru Munzarovou tam přišel podpořit i její přítel Martin Trnavský s rodiči, kteří si Barušku moc chválili.

    Autorka článku: Jana Čechová ( adminka webu)


 

Divadlo Kalich se ocitne Na mělčině

Již v dubnu uvede pražské divadlo Kalich svou další novinku v podobě premiérového představení Na mělčině do kterého nasadili opravdu výborný herecký tým. Jednu z hlavních rolí tam ztvární naše Bára Munzarová, která teď společně s Ivou Janžurovou, Miroslavem Vladykou a Sabinou Remundovou zkouší tuto novou hru. Premiéra je naplánovaná na 4.4.2O12 - ve středu od 19:00.
Lístky už jsou v předprodeji, ale opět upozorňuji, že je jich opravdu málo. Většina sedadel totiž obsadí bulvární plátky spolu s dalšími novináři. Do předprodeje tedy bylo nasazeno 130 vstupenek pro veřejnost.
A čeho se bude toto představení týkat? Nechme se překvapit. 


 


  Bára Munzarová byla na chatu..

Herečka Bára Munzarová, dcera oblíbené herecké dvojice Jana Hlaváčová a Luděk Munzar, účinkuje ve zcela nové hře Hledání slov divadla Kalich. Jaké je hrát po boku kolegy Oldřicha Víznera? A konzultuje své role s tatínkem? Odpovědi čtěte v on-line rozhovoru ve kterém jste se jí mohli zeptat na to, co Vás zajímá. 

http://www.tyden.cz/chat-s-osobnosti/bara-munzarova_407/


 

 Premiéra nové komedie již v prodeji !!

  Na 25 .10.2O11. naplánovalo divadlo Kalich slavnostní premiéru nové divadelní hry Hledání slov v režii Jakuba Nvoty. Hra Hledání slov vás nejen pobaví vytříbeným britským humorem, ale i překvapí znepokojující otázkou: Je mož, že by v dnešní době v západní civilizaci potřebovali dospělí lidé navštěvovat kurzy čtení a psaní ? V hereckém obsazení uvidíte : Báru Munzarovou, Hynka Čermáka, Sabinu Laurinovou a Oldřicha Víznera. 


Novinka divadla Kalich - HLEDÁNÍ SLOV s Bárou Munzarovou!

Bára Munzarová chystá v říjnu nové představení s názvem HLEDÁNÍ SLOV, ve kterém by měla účinkovat společně s Oldřichem Víznerem, Sabinou Laurinovou a Hynkem Čermákem. Mělo by jít o výbornou komedii Sue Towsandové. Ovšem čeho se tato komedie bude týkat, to je zatím ve hvězdách. Samoté divadlo Kalich nechce nic prozradit a Bára by nám toho asi také moc neřekla, což je pochopitelné, protože je vázána tajemstvím ! A tak nám nezbývá nic jiného, než si jen počkat a těšit se na říjnovou premiéru, která ještě nemá určený termín. Nezapomeňte sledovat i nenadále naše webové stránky, které Vám přinášejí nejnovější informace.


 

Prázdninová show Wipeout už má své webovky !!

Prázdninová adrenalinová show WIpeout má své nové webové stránky na kterých najdete různé reportáže ze zákulisí této soutěže, fotogalerie soutěžících ČESKO SLOVENSKÉHO TÝMU a nebo zde máte možnost shlédnout celé již odvysílané epizody. Ovšem pozor!!! I my sledujeme Wipeout a přinášíme Vám na našich stránkách nejnovější novinky z této soutěžě.

 Webové stránky této soutěže naleznete zde : http://wipeout.nova.cz/


©Jana
 

TOPlist