Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Tato herečka se narodila 28. 12. 1971 v Praze ve znamení kozoroha.Jejími rodiči jsou taktéž známí herci Luděk Munzar a Jana Hlaváčová. Má o osm let starší sestru Terezu.

V dětství Bára hodně sportovala, a proto po gymnáziu chtěla studovat Fakultu tělesné výchovy a sportu. Jako druhou školu si vybrala DAMU, přestože neměla zatím s herectvím žádné zkušenosti a rodiče ji od této dráhy spíše odrazovali. Nicméně byla přijata a tím bylo o budoucnosti rozhodnuto. Lásku k sportu si zachovala dodnes.

Po škole dostala angažmá v Divadle Josefa Kajetána Tyla v Plzni, kde před lety začínala i její maminka. Působila tam pět sezón a hrála i tak stěžejní role jako je Desdemona nebo Maryša. Vystupovala i v operetách, za hlavní roli muzikálu Holka nebo kluk, který napsal Antonín Procházka na motivy stejnojmenného filmu s Adinou Mandlovou, byla dokonce v nejužší nominaci na cenu Thálie!

V roce 1999 dostala nabídku angažmá v Divadle na Vinohradech. Seznámila se tam s Jiřím Dvořákem, kterého si v roce 2002 vzala a narodila se jim dcera Anička.Po 6? letech se rozvedli a nyní Bára žije s hereckám kolegou Martinem Trnavským.

Nyní učinkuje v divadelním spolku Frída s kterým jezdí po celé ČR a SLovensku.Více o tomto spolku najdete na těchto stránkách.

V televizi jste Báru mohli vidět : ve filmu Vůně vanilky,seriálech Místo nahoře,Pojišťovna štěstí a hlavně v Ordinaci v růžové zahradě.

 

 

 

 

 


©Jana

 

 
TOPlist